0

KONAČNO PROBIJEN ZID ‘GRAĐEVINARA’: Dva lepa gola Zorana Tošića za samo šest minuta (VIDEO)

Objavljeno: 15.11.17 u 20:00

Od 62. minuta Partizan je poveo protiv Rada golom Zoran Tošića, a samo šest minuta kasnije je uvećao svoje vođstvo preko istog igrača.

Dugo se Partizan mučio da dođe do gola Rada, a onda je za samo šest minuta dva puta matiran golman Dejanović i meč je gotovo rešen.

Strelac je oba puta bio isti igrač, Zoran Tošić, Najpre je popularni ‘Bambi’ mirno sačekao odbijenu loptu na nekih 12-13 metara od gola i rezantnim udarcem levom nogom zatresao mrežu gostiju.

(Izvor: youtube / Team Stream Serbia)

Samo šest minuta kasnije sevnula je kontra Partizana, povukao je dobro Ognjen Ožegović, a egzekutor je ponovo bio Zoran Tošić. Ovog puta desnom nogom.

(Izvor: youtube / Balkan Sport Streams)