0

POČELO JE LUDO: Prvo dešavanje u Premijer ligi je – izmena glavnog sudije! (VIDEO)

Objavljeno: 04.11.17 u 14:29

Već na početku utakmice između Stouka i Lestera prisustvovali smo nesvakidašnjoj situaciji i povredi glavnog sudije.

Stouk i Lester otvaraju novu rundu, 11. po redu, u Premijer ligi i u prvom poluvremenu su odigrali u veoma visokom tempu, što je umesto jednu ili drugu ekipu, pomelo samo glavnog arbitra Roberta Medlija.

Sudija ovog meča je već u 21. minutu morao da prijavi povredu mišića noge zbog čega smo već tada videli izmenu, te je umesto njega na teren, potpuno nezagrejan, ušao Džonatan Mos.

Razmenili su kartone i sve ostale rekvizite, te je meč posle nekoliko minuta pauze nastavljen, a ova pauza nije omela igrače koji su u nastavku postigli po jedan gol na obe strane, te je rezultat posle 45 minuta nerešen – 1:1.