0

LŠ, GRUPE E I H: Totenhem preslišao Real Madrid, APOEL-u opet bod protiv Borusije (VIDEO)

Objavljeno: 01.11.17 u 22:50

U 4. kolu Lige šampiona u grupama E i H odigrano je nekoliko zanimljivih mečeva, a iznenađenje večeri napravio je Totenhem pobdeom nad Real Madridom.

Posle osvojenog boda na ‘Santjago Bernabeu’, Totenhem je na Vembliju do nogu potukao Real Madrid 3:1. ‘Kraljevski klub’ načeo je Ali posle ubačene lopte Tripiea. Početkom drugog dela igre, tačnije u 56.minutu, Ali je uz dosta sreće ponovo matirao Kasilju za 2:0. Samo devet minuta kasnije usledila je munjevita kontra Hotspura, Kejn asistirao do Eriskena, a ovaj povisio na 3:0. Počasni gol za Real postigao je Ronaldo, čime je prekinuo post i bar malo obrdaovao Zinedina Zidana.

Ipak, Realu ne preti opasnost da bi prerano mogao da napusti takmičenje u Ligi šampiona, a za to mora da zahvali APOEL-u. Kiprani su igrali 1:1 na ‘rajskom ostrvu’ sa ‘milionerima’, a onda isti rezultat ponovili u Dortmundu. Vodeći gol za Borusiju postigao je Guereiro u 29. minutu, a izjednačio je Pote u 51.minutu.

U grupi E Liverpul nije dozvolio senzaciju i sa 3:0 je savladao Maribor. Slovence je načeo Salah u 49. minutu, Milner je četiri minuta kasnije promašio penal, a Čan u 64.povisio na 2:0. Konačnih 3:0 postavio je Staridž u 90. minutu. Marko Grujić je šansu dobio u 85. minutu.

Sevilji je posle ‘petarde’ u Moskvi bila neophodna pobeda kući protiv Spartaka. Na kraju 2:1. Ruse je načeo Lengle u 30.minutu, a dokusurio Banega u 59.minutu. Za Spartak strelac počasnog gola bio je Ze Luis.