0

U poslednjoj utakmici 11. kola italijanske Serije A Inter je savladao Veronu na gostovanju rezultatom 2:1 (1:0).

SERIJA A: Perišić doneo pobedu Interu u Veroni i vratio ga na drugo mesto (VIDEO)

Objavljeno: 30.10.17 u 22:50

Inter je uspeo da isprati dobre rezultate timova iz vrha tabele Serije A i da ostvari trijumf u Veroni, iako mu to nije bilo ni malo lako.

Poveli su ‘nero-azuri’ u 36. minutu preko iskusnog Borhe Valera koji je zatresao mrežu domaćina za 1:0.

Verona je bila autsajder u ovom meču, ali se nije predavala i to joj je donelo izjednačenje u 59. minutu. Bukvalno sa klupe, tek što je ušao u igru, Đanpaolo Pacini je izveo dosuđeni jedanaesterac i pretvorio ga u izjednačenje.

Ipak, radost domaćih trajala je svega osam minuta, jer je u 67. minutu hrvatski internacionalac Ivan Perišić vratio prednost na stranu Intera i tako je ostalo do kraja utakmice.

Interesantno, ovaj gol Perišića na ‘Bentegodiju’ je prvi posle čak 786 minuta, što je za napadača njegovog kalibra svakako previše.