0

SERIJA A: Mihajlović i Ljajić prekinuli crni niz (VIDEO)

Objavljeno: 29.10.17 u 23:01

U 11. kolu Serije A Torino je na svom terenu savladao Kaljari sa 2:1 (1:1), čime je prekinuo crni niz i vratio se u gornji deo tabele.

Pet utakmica zaredom ‘bikovi’ nisu znali za pobedu, ali je crnoj seriji došao kraj. Oružje u Torinu položio je Kaljari, iako je vodio sa 1:0. Igrao se 30. minut kada je Farias uposlio Barelja, a ovaj matirao Sirigua. Pre toga šansu za ‘bikove’ imao je Ljajić, ali umesto gola usledila je kazna. Samo osam minuta posle primljenog gola Ljajić je imao još jednu šansu, ali je Rafael odbranio. Ipak, u 40. minutu sjajna asistencija Ansalda za Falkea – 1:1.

U drugom poluvremenu prava opsada gola Kaljarija. Prvu šansu imao je ponovo Ljajić, ali je lopta završila pored gola. U 65. minutu zapretio je Beloti. Samo nekoliko trenutaka kasnije je Obi pogodio stativu. Svega 60 sekundi kasnije šansa za Belotija, ali je Rafael odbranio. Ipak, 30 sekundi kasnije spasa za Kaljari nije bilo, Obi je pgodio za konačnih 2:1.