0

SERIJA A: Lacio nastavlja sa sjajnim partijama, Imobile kreirao novu pobedu

Objavljeno: 22.10.17 u 23:42

Fudbaleri Lacija savladali su Kaljari sa 3:0 u meču 9. kola Serije A, predvođeni sjajnim Ćirom Imobileom.

Imobile je u 6. minutu prvo izborio prenal u 7. minutu, a potom sam pogodio za 1:0, da bi, u završnici prvog poluvremena, doveo svoj tim do 2:0, da bi Bastos početkom drugog dela postavio konačnih 3:0.

Imobile se nakon ove utakmice nalazi na prvom mestu liste strelaca sa 13 golova, dok su Lacijali na tabeli poravnati sa Juventusom na četvrtoj poziciji.

Sa druge strane, Kaljari očekuje duga borba za opstanak, pošto ima samo dve pobede, uz sedam poraza, i nalazi se na 16. mestu na tabeli.