0

SUPERLIGA KINE: Alešandre Pato – konačno!

Objavljeno: 21.10.17 u 16:15

U nova dva meča 28. kola Superlige Kine videli smo po tri gola i pobede Henana i Tjanšin Kvanđijana.

Koliko su živaca istrošili danas navijači Tjanđin Kvanđijana, ali su se na kraju ipak obradovali novom trijumfu svojih ljubimaca.

Gosti su do prednosti stigli na startu kada ih je Žang doveo u vođstvo. Ono je bilo na snazi do 53. minuta, kada se očekivala promena jer je Alešandre Pato stavio loptu na ‘belu tačku’ i – promašio!

To je dodatno iznerviralo pristalica Kvanđijana, jer inače očekuju daleko više od Brazilca, ali se on kasnije ipak iskupio.

Prvo je Dalun Ženg poravnao na 1:1, a onda je Pato napokon postigao gol i konačnih 2:1 u 78. minutu.

U drugom meču danas Henan je savladao Đanbijan na gostovanju rezultatom 2:1, uz dva gola Basogoga, dok je jedini gol za domaćina dao Stiv, ali će njemu ostati pripisan epitet ‘utešnog’.