0

SERIJA A: Pao Napoli, ali se sapleo i Inter

Objavljeno: 21.10.17 u 23:01

U velikom derbiju 9. kola Serije A Napoli i Inter su odigrali nerešeno bez golova, što je bio prvi kiks Napolitanaca ove sezone.

San Napolija srušen je na ‘San Paulu’. Inter je došao u grad pod Vezuvom i zaustavio pobednički niz Napolitanaca. Na kraju onaj najnepopularniji rezultat 0:0.

Domaćin je prvi zapretio preko Mertensa, ali je Handanović bio na mestu. Samo 60 sekundi kasnije pokušao je i Kaljehon, ali bez promene rezultata. Novu šansu za Napoli propustio je Insinje. Prvu šansu Inter je stvorio u 42. minutu preko svog najboljeg strelca Ikardija, ali je Rejna bio na mestu i loptu izbacio u korner.

U nastavku prvu šansu imali su gosti, a ponovo je pre golom bio Ikardi. Promene rezultata nije bilo. Na kraju 0:0 za Juventus, Lacio i Romu.