0

PREMIJER LIGA: Zamenio je Tadića, a onda je Bufal pretrčao 50 metara i doneo pobedu ‘svecima’ (VIDEO)

Objavljeno: 21.10.17 u 20:28

U poslednjem meču subotnjeg programa 9. kola Premijer lige, Sautempton je na svom terenu savldao VBA 1:0 i popeo se na sredinu tabele.

Bio je red i da ‘sveci’ nekog pobede. Posle tri vezane utakmice bez pobede, Sautempton je bio bolji od Vest Broma 1:0. U 17. minutu pokušao je Bertrand iz slobodnog udarca, ali je lopta pogodila prečku. Samo šest minuta kasnije šansa i za Romeua, ali rezultat je ostao nepromenjen.

Drugo poluvreme otvorila je lepa šansa za domaćina, ali je pokušaj Jošide odbranio golman tima iz Birmingema. U 72. minutu ogromna šansa za Dušana Tadića, izašao je srpski as sam pred golamana Fostera, ovaj odbranio, lopta se vratili ‘plejmejkeru orlova’, golman ga oborio, ali penal nije sviran. Srbin je napustio igru, a zamenio ga je Bufal. Samo što je zakoračio na teren u 85. minutu, pretrčao je 50 metara i postigao gol za veliku pobedu svog tima – 1:0.