4

STOJKETOVE KALKULACIJE: Evo šta u naredne dve utakmice treba da se desi, da bi Partizan prošao

Objavljeno: 20.10.17 u 00:27

Partizan nije ni ovoga puta uspeo da ostvari svoj prvi trijumf u Ligi Evrope.

U Elbasanu je bilo 0:0 na utakmici sa Skenderbegom gde su crno-beli bili bolji rival.

Partizan je igrao bolje i u poslednja dva minuta imao tri izvanredne prilike, ali nije uspeo da dođe do gola. Svoj deo posla odradio je Vladimir Stojković koji je uspeo da sačuva mrežu u ovom evropskom duelu.

Ruku na srce, nisu bili preterano opasni igrači Skenderbega, a i odličnu podršku je imao od cenarhalfova koji su uglavnom kontrolisali ofanzivde albanskog prvoligaša.

– Bitno je da nismo primili gol, osvojili smo važan bod. Imamo sad dve utakmice kod kuće vrlo važne, ako ih dobijemo, 90 posto ćemo prezimiti u Evropi. Teško je gostovanje, pritisak što igramo u Albaniji, znate kako već to ide. Ali nismo im dali da postignu gol u prvih 20 minuta, umrtvili smo igru. O greškama ćemo pričati sa trenerom. Po meni super rezultat i ostajemo baš u dobroj poziciji, kazao je Vladimir Stojković.