0

LŠ, GRUPE G I H: Kejnov trenutak inspiracije nosi težinu boda, Totenhem ‘preživeo’ Realove nalete (VIDEO)

Objavljeno: 17.10.17 u 23:01

Odigrane su utakmice 3. kola grupa G i H. U grupi G Bešiktaš je sa 2:1 savladao Monako na gostovanju, dok je Lajpcig na svom terenu sa 3:2 odneo pobedu nad Portom. U grupi H oba meča su završena istim rezultatom – 1:1.

Derbi večeri odigran je u Madridu, gde je Totenhem gostovao Realu, i u 28. minutu „pevci“ su, nakon zaista prelepe reakcije Kejna i autogola Varana stigli do 1:0. Ronaldo je pokušavao, imao je na samom početku meča stativu, da bi u nastavku akcije Benzema promašio gol. Potom je još jedan udarac završio pored gola, ali je sa bele tačke u završnci poluvremena sa penala poravnao na 1:1. Prethodno, Orije je faulom u kaznenom prostoru zaustavio Krosa.

Do kraja susreta obe ekipe su imale nekoliko sjajnih prilika, ali ni Benzema i Ronaldo sa jedne, odnosno Kejn sa druge strane nisu uspeli da pogode.

(Youtube/ Futebol é Paixão!)

I drugi meč ove grupe, između APOEL-a i Borusije Dortmund, završen je 1:1, čime su obe ekipe stigle do prvog boda, nakon početna dva poraza.

(Youtube/ Koora TV)

U grupi G, Lajpcig je sa 3:2 bio bolji od Porta, i tako preskočio tim iz Portugala na drugoj poziciji na tabeli.

(Youtube/ the score)

U drugoj utakmici G grupe, Bešiktaš je sa 2:1 bio bolji od Monaka, čime je napravio možda i najvažniji korak ka plasmanu u nokaut fazu ovog takmičenja.