0

FOTO screenshot

PRIMERA: Selta nemilosrdna, sa igračem manje do 5:2 protiv Las Palmasa

Objavljeno: 16.10.17 u 23:15

Fudbaleri Selte sa 5:2 savladali su Las Palmas u meču 8. kola Primere, nošeni sjajnom igrom Jaga Aspasa, trostrukog strelca.

Aspas je do prvog het-trika u karijeri stigao na 250. meču za ekipu Selte.

Ovo su napadaču Selte bili prvi golovi u sezoni, a takođe bi trebalo istaći i da je dva pogotka zabeležio na asistenciju Pionea Sista.

Prednost je Selti doneo Emre Mor u 16. minutu, da bi jedan dodao Ernandes.

Pobeda dobija na težiki ako se u obzir uzme i to što su dobar deo drugog poluvremena igrači Selte igrali sa igračem manje, posle isključenja golmana Blanka u 52. minutu, što nije smetalo Ernandesu i Aspasu da povećaju prednost na 5:0.

Las Palmas je uspeo da smanji na 5:2 preko Vitola i Remija u zaustavnom vremenu, ali ne i da promeni utisak o očajnoj partiji.