0

PREMIJER LIGA: Prštalo u Sautemptonu, Njukasl odoleo Tadiću uz goleadu (VIDEO)

Objavljeno: 15.10.17 u 18:54

U pretposlednjem kolu 8. kola Premijer lige Sautempton i Njukasl su remizirali uz veliki broj golova – 2:2 (0:1).

Interesantan meč su odigrali Sautempton i Njukasl, možda i za ponekog kladioničara koji je tipovao golove na ovom susretu, mada ima i onih koji će biti nezadovoljni jer domaćin ni ovog puta nije uspeo da slavi.

A kako se kretao rezultat, može biti srećan i bodom, dok ako pogledamo ko je imao veći posed i inicijativu, mogli bi čak i da žale. Ovako, čini se da je 2:2 najrealniji rezultat.

Njukasl je poveo u 20. minutu kada je Hejden zatresao mrežu Forstera. Na prvo izjednačenje čekalo se do četvrtog minuta drugog dela igre, kada je Gabijadini postigao svoj prvi gol na ovom susretu.

Ipak, samo dva minuta kasnije Ajozi Perez je vratio prednost ‘svrakama’ i nagovestio iznenađenje, ali do njega nije došlo u potpunosti, pošto je u 75. minut Gabijadini iskoristio najstrožu kaznu i postavio konačan rezultat.