0

KUP SRBIJE: Zvezda lako, ali skupo do pobede protiv Dinama, pukom srećom izbegnut tragičan kraj (VIDEO)

Objavljeno: 11.10.17 u 20:06

Fudbaleri Crvene zvezde lako su savladali vranjanski Dinamo u meču šesnaestine finala Kupa Srbije, Crvena zvezda – Dinamo Vranje 5:0 (3:0).

Crveno-beli su preko Luke Adžića poveli u 25. minutu nakon savršeno izvedenog slobodnog udarca, da bi u smiraj prvog dela meča Pešić nakon kornera u 44. povećao na 2:0, a potom posle jedne kontre uposlio Adžića za 3:0.

Istu akciju ovaj dvojac ponovio je u drugom delu, tj. u 60. minutu za 4:0 i prvi het-trik na zvaničnim mečevima mladog Adžića, da bi Pešić kompletirao het-trik u asitencijama šesnaest minuta kasnije za ubedljivih 5:0, posle gola Srnića.

(Youtube/AM Video7S)

Utakmica je mogla da bude završena na tragičan način, pošto je deset minuta pre kraja Abraham Frimpong, prilikom pada posle jednog duela, udario glavom u zemlju, pa je, posle ukazane pomoći, prevezen u bolnicu.