0

ZA NEPOVEROVATI: Koreanac sa dva autogola za minut ipo srušio svoj tim (VIDEO)

Objavljeno: 07.10.17 u 19:14

Fudbalska reprezentacija Rusije savladala je u Moskvi u prijateljskom meču Južnu Koreju sa 4:2, a utakmicu je obeležio nesrećni štoper gostiju.

Defanzivac kineskog Habeja Kim Jo Jong je u razmaku od svega stotinak sekundi, pri rezultatu 1:0, nespretnim rekacijama doneo protivniku visoku prednost koja je u samom finišu iznosila i 4:0.

Prethodno je Fjodor Smolov neposredno pre odlaska na odmor doneo vođstvo „Zbornaja komandi“, a strelac četog pogotka bio je Aleksej Mirančuk u 83. minutu.

Ipak da Korejanci ipa ne dožive potpunu katastrofu postarali su se Kjung VonKvon u i Dong Von Ji koji su pogocima u 87. odnosno 93. minutu ublažili poraz svog tima.