FOTO screenshot

PRIMERA: Alaves konačno pobedio, Atletiko Madrid i Leganjes podelili bodove (VIDEO)

Objavljeno: 30.09.17 u 22:50

Alaves je slavio u Valensiji protiv Levantea, dok su Atletiko Madrid i Leganjes podelili bodove.

Tim iz Vitorije stigao je do prvog trijumfa u Primeri tek u sedmom kolu (2:0) na gostovanju Levanteu, a doprinos je dao i zaboravljeni Srbin Aleksandar Katai koji u prethodnim mečevima nije bio ni u protokolu. Srbin je 12 minuta pre kraja zamenio strelca vodećeg gola Munira El Hadadija.

Blistao je sjajni Munir koji je imao dve izgledne šanse pre vodećeg gola koji je postigao u 33. minutu, a tačku na meč stavio je Alvaro Medran desetak minuta pre kraja.

Deportivo Leganes danas je uspeo da „odoli Atletiko Madridu na svom stadionu. Meč je završen rezultatom 0:0.

Posledice poraza od Čelsija u Ligi šampiona i dalje se osećaju u igri Atletika, a rasipanje bodova u Primeri nastavljeno je večeras u komšiluku na stadionu malenog Leganesa. Klub iz predgrađa uspeo je da odoli pred skupim timom Jorgandžija (0:0), a da su domaćini imali malo sreće i koncentracije mogli su lako i do celog plena.

ŠPANIJA 1 – 7. KOLO:

Selta – Đirona 3:3 (2:2)
(Sisto 8, Gomez 16, Vas 76 – Portu 10, Stuani 14, Huanpe 86)

Deportivo – Hetafe 2:1 (0:0)