0

LIGA ŠAMPIONA: Brodarac u zadnji čas do remija!

Objavljeno: 27.09.17 u 19:58

U prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za omladinsku Ligu šampiona, fudbaleri Brodarca odigrali su 1:1 sa Makabijem iz Haife.

Prošlogodišnji prvak Omladinske lige Srbije uspeo je da ostane neporažen na terenu Fudbalskog saveza Srbije u Staroj Pazovi, iako je imao rezultatski zaostatak.

Izraelci su poveli golom Gaja Dahana već u 13. minutu susreta. Usledila je inicijativa domaće ekipe, ali bez izglednih prilika sve do 91. minuta kada je Mijatović postavio konačan rezultat i sačuvao nadu za prolazak u narednu rundu elitnog takmičenja.

Revanš meč se igra 18. oktobra u Haifi, a pobednik dvomeča će se sastati sa boljim iz duela turskog Bursaspora i gruzijskog Saburtaloa.