0

SERIJA A: Fiorentina ispustila pobedu u četvrtom minutu nadoknade, Atalanta slavi Frajlera

Objavljeno: 24.09.17 u 22:49

U poslednjoj utakmici 6. kola Serije A, Fiorentina i Atalanta su podelili bodove na ‘Artemio Frankiju’ rezultatom 1:1 (1:0).

Iako Fiorentina nije pobedila, ima novu zvezdu koja na početku sezone ispisuje istoriju i, vrlo je moguće, započinje novu grandioznu karijeru na ‘čizmi’. Ujedno, i Serija A dobija novog superstara.

Federiko Kijeza nastavio je fenomenalnu seriju protiv Atalante, a gol u 13. minutu dovoljno govori sam po sebi.

Međutim, sin legendarnog Enrika Kijeze ne može sam. ‘Viola’ se opredelila da brani vođstvo i u tome nije uspela.

Iako je najpre Gomez promašio penal u 62. minutu, tačnije golman Sportijelo je odbranio, ali Frajler nije propustio šansu u 94. minutu i zadao je ‘hladan tuš’ domaćim navijačima na ‘Frankiju’.

(Izvor: youtube / MainlyHighlights and Il Collegio)