0

SERIJA A: Juventus silan u gradskom derbiju, Dibala nastavio golgeterku seriju (VIDEO)

Objavljeno: 23.09.17 u 22:58

Fudbaleri Juventusa su nastavili pobednički niz u Seriji A.

Juventus je pregazio Torino u Derbiju dela Mole sa 4:0 i nastavio bitku sa Napolitancima za lidersku poziciju u Seriji A.

Juventus je poveo u 16. minutu golom Dibale posle dodavanja Pjanića, a svemu je prethodila izgubljena lopta igrača Torina u opasnoj zoni. Bikovi su u 24. minutu ostali sa igračem manje jer je mladi Baseli zasluženo dobio crveni karton. Pet minuta pre kraja prvog poluvremena Juventus je duplirao prednost zahvaljujući veoma preciznom udarcu Dibale sa ivice kaznenog prostora, a asistent je bio Kvadrado.

Strelac trećeg gola bio je Aleks Sandro u 57. minutu, a iz kornera je centrirao, ko drugi do Pjanić. Konačan rezultat postavio je Dibala u prvom minutu sudijske nadoknade.