0

FOTO screenshot

PRIMERA: Goleada u Malagi, podela bodova i crveni karton za Kuzmanovića (VIDEO)

Objavljeno: 23.09.17 u 21:35

Fudbaleri Malage i Atletik Bilbaoa remizirali su rezultatom 3:3 (1:1) u šestom kolu Lige Primere.

Imali su fudbaleri Atletika veliku prednost od 3:1 na La Rosaledi, ali je uporna Malaga u finišu zaigrala kako ume i zna i meč završen rezultatom 3:3.

Bilbao je poveo već u četvrtom minutu golom Adurisa iz penala, ali je Rolan u 35. izjednačio na 1:1. Zdravko Kuzmanović je bio asistent za izjednačujući gol Malage, ali je bivši reprezentativac Srbije u 52. minutu dobio crveni karton i ostavio klupske drugove na cedilu.

Minut pre toga Injaki Vilijams doveo je Bilbao u prednost od 2:1, da bi u 70. digao na 3:1. Sa igračem više. Delovalo je da Baski idu kući s tri boda.

Ipak, u 81. minutu Bajse je pogodio za 2:3, da bi Rolan u 84. svojim drugim golom postavio konačnih 3:3.