0

PRIMERA: Barselona sigurna u derbiju Katalonije (VIDEO)

Objavljeno: 23.09.17 u 23:17

Fudbaleri Barselone pobedili su u gostima ekipu Đirone rezultatom 3:0 (1:0) u šestom kolu Primere.

Barselona je zabeležla šestu uzastopnu pobedu i suvereno drži čelo tabele u Primeri. Katalonski gigant je protutnjao kroz obližmju Đironu.

Trener Ernesto Valverde izveo je kombinovani sastav, izostali su Buskets, Pike, Semedo, a igrali su Vidal, Paulinjo, Roberto, ali Barselona je rutinski savladala novog prvoligaša.

U 17. minutu Alba je snažno šutirao u peterac, a Adaj je lošom reakcijom savladao Gorku Iraizoza. Novi autogol je usledio u 48.minutu. Na startu drugog poluvremena, Vidal je petom vratio loptu u peterac, a golman Iraizoz nespretnom reakcijom pogodio svoju mrežu.

Konačnih 3:0 postavio je Luis Suarez koji je lepo pobegao odbrani Đirone i pogodio za šesti trijumf Barselone.

Atletiko – Sevilja 2:0 (0:0)