0

ZA ANALE, ISTORIJU, NEZABORAV: Gubili 3:0, stigli do 8:3 i upropastili priliku napadaču da uđe u legendu (VIDEO)

Objavljeno: 22.09.17 u 11:24

Lepota fudbala nalazi se u nepredvidivosti, a sledeći put kad vam neko kaže da je preokret nemoguć, recite mu – „Kad je mogao River…“

U prvom meču četvrfinala Kopa Libertadores, River Plata je poražena sa 3:0 od bolivijskog Vilstermana.

U revanšu, argentinski velikan nije samo stigao do plasmana dalje, već je tom prilikom do nogu potukao protivnika, na kraju slavivši sa nestvarnih 8:0!

Ignjasio Naćo Skoko postigao je pet golova (tri od toga u prvih 20 minuta), Enco Perez dodao je dva, među kojima je i gol za 4:3 u završnici prvog dela, a jedan je dao Ignasio Fernandez.

Skoko je inače mogao da postane prvi fudbaler u istoriji Rivera sa šest postignutih golova na meču, ali ga je trener Marselo Galjardo izveo 19 minuta pre kraja meča, čime ga je onemgućio da uđe u legendu.

No, svejedno – pet golova, trijumf od 8:0… Nije ni to loše?