0

BUNDESLIGA: Bajern ponovo ‘kiksnuo’, Anćelotiju se drma klupa (VIDEO)

Objavljeno: 22.09.17 u 22:34

Posle poraza od Hofenhajma u 3.kolu, Bajern je ponovo ‘kiksnuo’ i to sada na svojoj Alijanc areni protiv Volfzburga 2:2 (2:0), iako je imao dva gola prednosti.

Ljulja se klupa Karlu Anćelotiju. Bajern više nije ni senka one moćne ekipe koja je gazila Bundesligom. Posle šest odigranih utakmica, već pet izgubljenih bodova. Ovoga puta bodove Bavarcima otkinili su ‘vukovi’ – 2:2.

Bajern je od početka krenuo ofanzivno i već u 3. minutu zapretio preko Vidala. U 19. minutu sjajno izveden slobodan udarac Levandovskog, ali opet pored gola. U 32. minutu penal za Bavarce, a siguran egzekutor bio je Levandovski. Kada je Roben u 42. minutu na aistenciju Rafinje uz dosta sreće pogodio za 2:0 svi su ‘upisali’ nova tri boda Bejernu.

All Goals & highlights – Bayern Munich 2-2… by goalsarena2017

Ipak, čudo se dogodilo. U 56.minutu Arnold je postigao prelep gol iz slobodnog udarca, mada on ide na dušu golmana Urliha. Bajern je nastavio sa napadima, ređale su se šanse za Robena i Riberija, ali Bavarci nisu mogli do veće prednosti. U 83. minutu poptpuni šok, Didavi je glavom doneo bod Voflzburgu – 2:2.