0

SERIJA A: Ljajić doneo pobedu Torinu, Kolarov asistirao, Napoli za pet minuta napunio mrežu Lacija (VIDEO)

Objavljeno: 20.09.17 u 23:34

Nastavljeno je takmičenje u Seriji A mečevima 5. kola, a ljubitelje fudbala u Srbiji će obradovati odličan učinak naših fudbalera koji igraju u Italiji.

Adem Ljajić je postigao treći gol za Torino, kojim su „bikovi“ stigli do trijumfa na gostovanju Udinezeu rezultatom 3:2.

(Youtube/ Diretta Di Calcio)

Aleksandar Kolarov je nastavio sa odličnim izdanjima, a da se nalazi u odličnoj formi potvrdio je i asistencijom za Edina Džeka u 22. minutu u trijumfu Rome nad Beneventom od 4:0.

Lacio, za koji je Sergej Milinković Savić odigrao ceo meč, imao je gol prednosti od 30. minuta, ali su potom za samo pet minuta, od 54 – 59. primili tri gola, do kraja još jedan, pa je meč u Rimu između Lacija i Napolija završen pobedom Napolitanaca 4:1.

(Youtube/90 min plus)

Bodove su podelili Đenova i Kjevo, dok je Juventus savladao Fiorentinu golom Mandžukića sa 1:0.