0

SLS: Blickrig Čukaričkog za trijumf nad Bačkom

Objavljeno: 17.09.17 u 18:32

Fudbaleri Čukaričkog zabeležili su pobedu nad ekipom Bačke 3:2, dok je Mačva bila bolja od Radnika sa čak 4:0.

Sjajno je Čukarički otvorio meč, i već nakon tri minuta, golovima Mudrinskog u 1. i Kopitovića dva minuta kasnije imali su 2:0.

Ipak, početak drugog poluvremena doneo je odgovor Bačke, pa je domaći tim preko Makarića u 47. i Čekovića sa penala u 56. došao do 2:2.

Pobedu Čukaričkom u 69. doneo je Mudrinski, takođe sa penala.

U drugom meču programa od 16 časova, Mačva je bez većih problema savladala Radnik iz Surdulice.

Dobrim delom susret je bio odlučen već u 4. minutu, kada je crveni karton dobio Kjeremeh. Dva gola dao je Gavrić, dok su se po jednom u strelce upisali Protić i Lazarević.