Superliga Srbije, Vojvodina - Cukaricki 21.7.2017. Beograd, Srbija 21. Jul 2017. (credit image & photo: Nenad Mihajlovic / STARSPORT)

SUPERLIGA SRBIJE: Pobeda Vojvodine, prelep gol Subotića (VIDEO)

Objavljeno: 16.09.17 u 21:17

Fudbaleri Vojvodine su zabeležili novu pobedu u domaćem šampionatu i na taj način se popeli na vrh tabele Superlige.

Novosađani su na ‘Karađorđu’ savladali ekipu kruševačkog Napretka rezultatom 3:1 (0:0).

Prvih 45. minuta mreže su mirovale i nije bilo velikih uzbuđenja, ali je u drugom poluvremenu usledila goleada.

Stefan Mihajlović je u 62. minutu uspeo da iskoristi grešku Šljivića i dovede Vojvodinu u vođstvo od 1-0. Samo sedam minuta kasnije videli pravu majstoriju fudbalera Vojvodine. Lopta je na sredini terena stigla do Subotića koji je opalio sa 20-ak metara i poslao loptu u gornji desni ugao za 2:0.

U 78. minutu je sve bilo rešeno. Šljivić je igrao rukom u svom šesnestercu, a Jovančić je bio siguran izvođač sa bele tačke za 3:0.

Gosti su stigli do počasnog pogotka preko bivšeg fudbalera Vojvodine Envera Alivodića koji je postigao gol u 87. minutu.