0

SERIJA A: Fiorentina se namučila, ali savladala Bolonju (VIDEO)

Objavljeno: 16.09.17 u 20:00

U drugom meču četvrtog kola italijanske Serije A Fiorentina je na svom stadionu savladala Bolonju rezultatom 2:1 (0:0).

Fiorentina se posle nešto sporijeg starta, tačnije, vrlo lošeg početka sezone konačno vratila na pobednički kolosek, te je na svom ‘Artemio Frankiju’ savladala ekipu Bolonje uz dosta muka.

Prvo poluvreme nije donelo puno promena, ali jeste drugo i to već u 51. minutu. Tada je Federiko Kijeza maestralnim potezom i golom doveo ‘ljubičaste’ u vođstvo.

(Izvor: youtube / Triumph Soccer)

Radost domaćih nije dugo trajala, pošto je samo dva minuta kasnije Rodrigo Palasio poravnao rezultat.

Kako je na svakoj od poslednjih šest utakmica Fiorentine viđeno više od dva gola, tako je i večeras ‘viola’ ušla u 3+.

Zaslužan za to bio je Herman Pezela, štoper koji je sjajno skočio posle kornera i doneo važna tri boda ekipi našeg Nikole Milenkovića, koji je i ovog puta ceo meč presedeo na klupi.

(Izvor: youtube / Lega Calcio Italia)