0

PREMIJER LIGA: Sautempton konačno slavio, Kristal Palas još uvek nije dao gol ove sezone! (VIDEO)

Objavljeno: 16.09.17 u 15:30

Drugi meč petog kola Premijer lige doneo nam je tipičan’ostrvski’ duel i pobedu Sautemptona nad Kristal Palasom rezultatom 1:0.

Kristal Palas je tim koji je do ovog kola imao 0-0-4, a posle meča sa Sautemptonom poslednja brojka koja označava poraze, je za jedan veća. U naredna tri kola tim Luke Milivojevića ima dva gostovanja mančesterskim rivalima, a u goste mu dolazi Čelsi, pa je realno za očekivati da će stići i do 0-0-8 i novih negativnih rekorda.

Danas je pao još jedan, a to je broj minuta bez datog gola od početka sezone. Sa neslavnog prvog mesta svrgnut je Njukasl, pošto Palas sada nije postigao punih pogodak 468 minuta.

Taj rekord je pao u 78. minutu meča, a trenutak odluke viđen je već u šestom minutu kada je Dejvis zatresao mrežu domaćih i, već tada, rešio pitanje pobednika.

(Izvor: youtube / FN Fútbol MX)

Do kraja je Roj Hodžson pokušavao da izmenama nešto promeni, ali je tim Dušana Tadića uspeo da odoli i konačno osvoji tri boda.