0

PREMIJER LIGA: ‘Građani’ nastavili da melju, novi kiks Liverpula (VIDEO)

Objavljeno: 16.09.17 u 17:58

Odigrano je još pet utakmica u Premijer ligi, a pobede su ostvarili samo Mančester siti i Njukasl.

Posle kanonade Liverpula i Fejenorda u Ligi šampiona, Mančester siti je razneo i Votford. Čak šest komada je četa Pepa Gvardiole spakovala nemoćnom domaćinu koji su jedva čekali da se utakmica završi, sa što manje golova u njihovoj mreži.

Goleadu je započeo Aguero, strelac čak tri gola na ovom meču, a nastavili su je Gabrijel Žesus, Otamendi i na kraju Rahim Sterling.

Aguero Super Goal HD Watford 0-1 Manchester… by sharleenguglielmo

Watford 0 – 3 Manchester City 16/09/2017… by FootballHG

Sergio Aguero Goal HD – Watford 0-5 Manchester… by FootbalLivee

Iznenađenje dana verovatno je kiks Liverpula, ako se to i dalje može smatrati kiksom, obzirom da je na Enfildu Barnli odoleo ‘redsima’ i odneo kući bod rezultatom 1:1.

Poveli su gosti u Arfilda u 27. minutu, da bi samo posle tri minuta Salah izjednačio na 1:1. Mreže su do kraja mirovale i tim Jirgena Klopa još jednom je razočarao svoje navijače.

Pobedu je još ostvario Njukasl, koji je na svom stadionu bez suspendovanog Aleksandra Mitrovića savladao Stouk sa 2:1.

Lester nije uspeo da dođe do sva tri boda na gostovanju Hadersfildu jer je rezultat bio 1:1, a bodove su podelili i VBA i Vest Hem, pošto na tom meču nije bilo golova.