0

BUNDESLIGA: Bajern rutinski protiv Majnca, Luka Jović postigao gol na debiju (VIDEO)

Objavljeno: 16.09.17 u 17:45

Odigrane su još četiri utakmice četvrtog kola nemačke Bundeslige.

Nakon poraza u prošlom kolu od ekipe Hofenhajma, Bajerm Minhen je dočekao Majnc i ostvario ubedljivu pobedu. Sve je bilo rešeno već nakon 20 minuta kada je holandski reprezentativac Arijen Roben dva puta zatresao mrežu golmana Majnca Rene Adlera.

Bavarci su i u drugom poluvremenu krenuli furiozno, a već u 50. minutu je Robert Levandovski na asistenciju Tomasa Milera povisio rezultat na 3:0. Poljak je u 77. minutu postavio konačan rezultat 4:0, a ovaj put je asistent bio Kimih.

All Goals & highlights – Bayern Munich 4-0… by tansoula911

Verder je u Bremenu dočekao Šalke 04, a domaćini su poveli u 20. minutu golom Sanea. Nije prošlo ni dva minuta, a gosti iz Gelzenkirhena su izjednačili autogolom našeg mladog reprezentativca Miloša Veljkovića. Pobedu gostima doneo je Leon Gorecka u 83. minutu utakmice. Ceo meč za Šalke odigrao je srpski reprezentativac Matija Nastasić.

Štutgart je pogotkom Akoloa uspeo da savlada Volfsburg i da stigne do druge pobede u šampionatu

Ajntraht iz Frankfurta je na svom terenu iznenađujuće poražen od Augsburga sa 1:2. Maks je doveo goste u prednost u 20. minutu, Kajubi je povisio na 0:2 u 77. minutu, ali je bivši fudbaler Crvene zvezde i Benfike Luka Jović koji je zamenio Mijata Gaćinovića sredinom drugog poluvremena na svom debiju postigao gol za 1:2. Jović je odlično ispratio let lopte nakon kornera i precizno gađao glavom.