0

PRIMERA: Real Madrid bez Ronalda rutinski savladao Deportivo La Korunju (VIDEO)

Objavljeno: 21.08.17 u 00:41

Iako desetkovani neigranjem Kristijana Ronalda, fudbaleri Real Madrida su rutinski savladali Deportivo u prvom kolu Primere.

Real Madrid je na sjajan način krenuo u odbranu titule. Na Riazoru je savladan Deportivo La Korunja rezultatom 3:0, a pobeda nijednog trenutka nije dovedena u pitanje. Strelci za Real Madrid su bili Bejl, Kazemiro i Kros.

Golman Deportiva je morao da vadi loptu iz mreže već u 20. minutu. Karim Benzema je odlično uposlio Gereta Bejla, kome nije bilo teško da loptu sprovede loptu u mrežu.

Samo sedam minuta kasnije, zaspala je odbrana Deportiva, Marelo je uputio prizeman centaršut sa leve strane, lopta je stigla do druge stative gde je usamljen bio Kazemiro koji pogađa praznu mrežu za 0:2. Do kraja prvog dela igre nije bilo golova, a domaći mogu da žale za dve propuštene šanse Florijana Andonea.

Nakon samo dva minuta igre u drugom poluvremenu, hladan tuš za navijače Deportiva. Bejl je driblao po levoj strani, očekivao se udarac, ali je Velšanin uposlio Krosa, koji efektnim udarcem vara Rubena za 0:3. Pred sam kraj meča, Karvahal pravi glupost, oborio je protivnika u kaznenom prostoru svoje ekipe, sudija je pokazao na belu tačku. Andone je šutirao, ali je Navas majstorski uspeo da mu skine udarac.

ŠPANIJA 1 – 1. kolo:

Leganes – Alaves 1:0 (1:0)