1

LUDNICA: Promašio ‘panenku’ u 96.minutu, sukobio se sa saigračem, pa polomio prst (VIDEO)

Objavljeno: 21.08.17 u 12:06

Neverovatna situacija dogodila se u sedmom kolu rumunskog prvenstva, u utakmici između domaćeg Juventusa iz Bukurešta i FCSB-a (nekadašnje Steaue).

„Fenjeraš“ rumunskog prvenstva imao je priliku da na svom terenu osvoji bod protiv nekadašnjeg prvaka Evrope, jer je u 96. minutu dosuđena najstroža kazna u njegovu korist, pri vođstvu gostiju od 2:1.

Međutim, Georgi Kalintaru je promašio penal. On je probao da „panenkom“ savlada golmana Steaue, ali nije uspeo.

To je razbesnelo njegovog saigrača iz Juventusa Valentina Barbuleskua koji ga je počeo vređati. Sukob je nastavljen i kasnije u svlačionici, bilo je i fizičkog kontakta, a Kalintaru je čak slomio prst udarivši pesnicom u zid.