0

SUPERLIGA SRBIJE: Zemun odneo ceo plen iz Surdulice

Objavljeno: 20.08.17 u 23:44

Kako sezona odmiče, novi superligaš Zemun igra sve bolje.

Fudbaleri Zemuna pobedili su večeras u Surdulici ekipu Radnika sa 1:0 u utakmici šestog kola Super lige Srbije.

Zemuncima je tri boda doneo Stefan Dimić koji je mrežu Surduličana zatresao već u 8. minutu meča. Gostujuća ekipa je uspela da sačuva prednost do kraja meča, iako je od 51. minuta igrala sa igračem manje jer je Pavle Popara dobio crveni karton. Bio je ovo treći poraz Radnika na svom terenu od početka prvenstva, a zanimljivo je da Surduličani još uvek nisu postigli gol na svom stadionu.

Ekipa Zemuna je trenutno osma na tabeli domaćeg šampionata sa sedam bodova, a Radnik je na 13. poziciji sa dva boda manje. Fudbaleri Zemuna u narednom kolu dočekuju Bačku, dok ekipa iz Surdulice ide u goste niškom Radničkom.