0

PRIMERA: Stativa bila saveznik Betisa, ali je Barselona ipak došla do tri boda

Objavljeno: 20.08.17 u 22:52

Fudbaleri Barselone savladali su Real Betis na startu takmičenja u Primeri.

Iako desetkovana, Barselona je bez Suareza i Inijeste uspela da slomi otpor kluba iz Andaluzije i savlada ga rezultatom 2-0.

Od starta je Barselona imala krenula ofanzivno na gol Betisa, ali nisu uspevali da pronađu put do mreže protivnika u prvih pola sata igre. Zeleno-beli su ipak kapitulirali u 36. minutu meča. Deulofeu šalje loptu ka Mesiju, Toska je u pokušaju da ga izblokira zakačio loptu i poslao je iza leđa svog golmana. Samo tri minuta kasnije opet je u centru pažnje bio mladi reprezentativac Španije. Deulofeu se spustio se sa desne strane ka golu protivnika, uočio usamljenog Serhija Roberta kome nije bilo teško da zatrese mrežu golmana Betisa.

U drugom poluvremenu je u centru pažnje bio Leo Mesi, ali Argentinac u dva navrata nije uspeo da zatrese mrežu gostiju. Oba puta je saveznik Betisa bila stativa. Do kraja meča i nije bilo previše iznenađenja, a Katalonci su rutinski priveli meč kraju.

ŠPANIJA 1 – 1. kolo:

Leganes – Alaves 1:0 (1:0)