SERIJA A: Napoli sigurno do nova tri boda, pobedu ‘pokvario’ Pacini

Objavljeno: 19.08.17 u 23:20

U poslednjem meču dana su Napolitanci slavili na gostovanju.

Napoli je rezultatom 3:1 porazio Veronu.

Gosti su do prednosti došli nakon autogola Soprajena u 32. minutu. Nespretna reakcija igrača Verone izrodila je vođstvom gostiju, a već posle sedam minuta je Milik iskoristio još jednu nepažnju igrača Verone i povisio na 2:0.

Činilo se da je sve gotovo u 62. minutu kada je Gulam postigao prrvi gol u Seriji A za prednost od 3:0, ali je usledila koliko toliko zanimljiva završnica. Hisaj je u 82. minutu skribio jedanaesterac i zaradio drugi žuti karton, nakon čega je Pacini pogodio sa bele tačke.

Isti igrač, koji je u igru ušao tek u 72. minutu umesto Ćerćija, je mogao da pomrsi račune Napoliju koji je još ranije imao u džepu tri boda. Verona je imala do kraja utakmice tri odlične prilike koje nije iskoristila, a dva puta se u šansi našao iskusni Đanpaolo Pacini.