Startovala je španska Primera, a odmah u prvom kolu smo videli veoma uzbudljiv meč.

Povezane vesti

Novi prvoligaš Đirona je dočekala Atletiko Madrid i malo je falilo da Katalonci osvoje sva tri boda protiv favorizovanog protivnika. Na kraju je bilo 2:2, a fudbaleri Đirone će imati za čim da žale.

Domaćin je furiozno počeo utakmicu i  za samo tri minuta Đirona je imala ogromnih 2:0. Oba pogotka za domaćina dao je izuzetno raspoloženi Argentinac Kristijan Stuani, koji je u 22. i 25. minutu savladao Jana Oblaka.

Delovalo je da će Đirona doći do pobede kada je u 67. minutu Antoan Grizman dobio crveni karton, ali onda je na scenu stupio prvo Anhel Korea koji je u 78. minutu smanjio prednost rivala, a onda i Hoze Himenez koji je pet minuta pre kraja postavio konačan rezultat meča.

Girona Vs Atletico Madrid 2-2 – All Goals… by sporttivi