0

RASPUCANI SRBI: Dve golčine u jednom danu nekadašnjih reprezentativaca (VIDEO)

Objavljeno: 23.07.17 u 11:55

Iako je utisak da nisu napravili karijere kakve su im predviđane, Miralem Sulejmani i Danijel Aleksić su prelepim golovima obeležili početak sezone u Švajcarskoj.

Sulejmani nosi dres Jang Bojsa, a njegov tim je u 1. kolu bio bolji od Bazela sa 2:0 na gostovanju.

Upravo je naš internacionalac u 80. minutu meča iz slobodnog udarca potvrdio trijumf svog tima, a gol možete videti na 4:50 priloženog snimka:

(Youtube/TheFCBmaster)

I Danijelu Aleksiću mnogi su predviđali veliku karijeru, pa činjenica da igra za Sent Galen u Švajcarskoj možda zvuči kao razočaranje, ali je nekadašnji napadač Vojvodine i mladi reprezentativac Srbije stekao status jednog od najatraktivnijih fudbalera tamošnjeg fudbala, pošto mu postizanje spektakularnih golova nije strano. To je pokazao i na gostovanju Lozani, kada je u 52. minutu prelepim golom iz slobodnog udarca povećao prednost svog tima na 3:1, što nije bilo dovoljno za pobedu, pošto je susret okončan rezultatom 3:3.

Njegov gol možete videti na 2:24.