0

NISU BEZ RAZLOGA OGRANIČENI NA ŠESNAESTERAC: Golman divljački ‘odneo’ svog igrača, pa primio gol (VIDEO)

Objavljeno: 18.06.17 u 13:15

Golman Rosario Centrala Dijego Rodrigez neće po dobrom pamtiti meč protiv Banfilda.

Njegova ekipa je već u 10. minutu ostala sa igračem manje nakon što je Pinjola isključen zbog udaranja Brajana Sarmijenta, a već u 15. minutu, i on sam je napravio ogromnu glupost.

Lopta je došla do kaznenog prostora Rosarija, kada je usledila gužva unutar 16 metara.

Činilo se da je opasnost otklonjena, pošto je Musto uspeo da zagradi loptu ispred Sperdutija, ali Rodrigez nije mislio tako.

Umesto da pokupi loptu, golman Rosarija je učinio nešto neobjašnjivo – uklizao je svom igraču, sapleo ga, a Sperduti je iskoristio ukazanu šansu i postigao gol za 1:0.

Do kraja susreta domaći su dali još dva gola, Rosario jedan, pa Rodrigez može slobodno da kaže da je kumovao porazu svoje ekipe: