0

SERIJA A: U borbi ‘fenjeraša’ slavio poslednjeplasirani

Objavljeno: 23.05.17 u 00:35

‘Delfini’ su došli do tek treće pobede ove sezone.

Peskara je na svom terenu rezultatom 2:0 savladala Palermo u 37. kolu italijanskog prvenstva.

U 15. minutu je posao započeo hrvatski internacionalac Robert Murić koji je posle dodavanja Kaprarija smestio loptu u mrežu gostiju za vođstvo domaćina.

I pored vodećeg pogotka, Peskara je nastavila da igra ofanzivno, ali je usledio odgovor Palerma i period igre u kojem je domaćin nekako uspeo da sačuva mrežu.

Sve sumnje u pitanje pobednika otklonio je Mitrica u 87. minutu kada je savladao golmana Fulinjatija i doneo tek 17 bod Peskari koja će se, kao i Palermo, sledeće sezone takmičiti u Seriji B.