0

12.11.16 - Wales v Serbia, FIFA World Cup Qualifier 2018 - Aleksandar Katai of Serbia is challenged by Ashley Williams of Wales

PRIMERA: Asistencija Kataia u pobedi Alavesa nad polufinalistom Lige Evrope (VIDEO)

Objavljeno: 14.05.17 u 18:30

Fudbaleri Alavesa slavili su na domaćem terenu protiv Selte rezultatom 3:1 u utakmici 37. kola Španskog šampionata.

Zapaženu ulogu u ovoj pobedi imao je i reprezentativac Srbije, Aleksandar Katai koji je bio asistent kod drugog pogotka Fedala u 18. minutu utakmice, nakon kornera.

Izvor:Youtube/Khalil Le Rajaoui

Prethodno domaćin je došao do vođstva preko Manua Garsije u 5. minutu, a nakon gola u kojem je učestvovao i biši fudbaler Crvene zvezde, Alaves je preko Dajversona u 37. minutu došao do velikih 3:0.

Sve što je ekipa iz Viga do kraja uspela da uradi jeste da preko Iaga Aspasa dođe do počasnog pogotka.

Izvor:Youtube/MCN FOOTBALL