0

OVO SE RETKO VIĐA: Real ponovo izazvao gnev – neki će reći da ovo nije fer-plej, ali gol Naća je priznat (VIDEO)

Objavljeno: 14.05.17 u 21:00

Na zanimljiv način je Real došao do vođstva protiv Sevilje danas u meču 37. kola Primere.

Madriđani su imali inicijativu a jedan momenat nepažnje je skupo koštao goste.

Igrači Sevilje su nešto oštrije startovali nad Asensiom pred svojim šesnaestercem, sudija Maljenko je svirao prekršaj i gosti su se polako pripremali za odbranu istog.

Odjednom, već u narednom kadru, gosti stoje u čudu a Naćo proslavlja gol za 1:0. Fudbaler Reala je prišao lopti, šutnuo i matirao golmana Rika, fudbalsa pravila ovakav potez opravdavaju iako nije dobijen znak da se izvede slobodan udarac od strane arbitra.

Tražili su igrači Sevilje da se ponovi udarac ‘kraljevskog kluba’ ali je sudija Maljenko bio neumoljiv. I sam Kristijano Ronaldo je nakon 13 minuta povisio na 2:0 što je bio rezultat prvog poluvremena.