PREMIJER LIGA: ‘Petarda’ Sitija protiv Milivojevića i družine (VIDEO)

Objavljeno: 06.05.17 u 15:47

U drugom meču 36. kola engleskog šampionata su ‘građani’ imali sjajnu partiju.
Mančester Siti je rezultatom 5:0 pobedio Kristal Palas na ‘Etihadu’.

Već u drugom minutu utakmice je David Silva nagovestio raspucan Siti. Posle veoma lepo izgrađene akcije je lopta završila iza leđa golmana Henesija i Siti je vodio sa 1:0. Do poluvremena se igrao dobar fudbal, ali više nije bilo golova.

Kao što je to bio slučaj sa prvim, i drugo poluvreme je golom otvorila domaća ekipa, strelac je na sebi svojstven način bio Kompani posle centaršuta De Brujnea. Potom je 10-ak minuta kasnije veoma dobar napad ‘građana’ realizovao Belgijanac za 3:0.

U finišu je Mančester Siti još dvaput pogađao, prvo je Sterling savladao Henesija posle dodavanja Zabalete, a potom i Otamendi nakon druge asistencije Kevina De Brujnea na utakmici.

All Goals & highlights HD – Manchester City 5-0… by for4vd