0

KIKS GODINE DOLAZI IZ KINE: Guarin je tako jako ‘opalio’ da je lopta ‘probušila ruke’ golmanu (VIDEO)

Objavljeno: 05.05.17 u 15:12

Trenutno se igra derbi kola u Kini.
Gvangžu je ugostio Šangaj i u prvom poluvremenu su viđena čak tri gola.

U dosadašnjem delu utakmice su ekipe opravdale epitete najzanimljivijeg meča osmog kola Superlige Kine. Gvangžu je u 24. minutu preko Paulinja poveo, a njega je proigrao sjajni Gao Lin. Neposredno nakon toga je usledio najzanimljiviji detalj sa utakmice.

Fredi Guarin je izveo slobodnjak sa oko 30 metara, gađao kroz živi zid domaćina. Utisak je bio da će dobro reagovati golman Ženg koji se u pravo vreme bacio na mesto gde je išla lopta kolumbijskog reprezentativca, međutim desio se veliki kiks. Lopta je prošla iznad ruke Ženga i završila u mreži za izjednačenje.

Bivša zvezda Njukasla i mnogih evropskih klubova, Obafemi Martins, je u petom minutu nadoknade prvog dela doneo vođstvo Šenhui pred drugi deo meča u kojem je jedini gol postigao Liu Đanbijan, i to u svoju mrežu za 2:2.

(Izvor: YouTube/HOT SPORT)