0

PREMIJER LIGA: Evrogol Džana za Liverpulov san o Ligi šampiona (VIDEO)

Objavljeno: 01.05.17 u 23:09

U poslednjem meču 35. kola Premijer lige Liverpul je kao gost savladao Votford minimalnim rezultatom 1:0 (1:0) i ostao u trci za direktan plasman u Ligu šampiona.

Liverpul je sve vreme dominirao, ali nije stvarao bog zna kakve prilike. Prvu veću propustio je Lalana u 42. minutu. Samo pet minuta kasnije postignut je pobedonosni gol. Lukas je centrirao, a Emre Džan je loptu uhvatio na ‘makazice’ i pogodio – 0:1.

All Goals & highlights – Watford 0-1 Liverpool… by goalsarena2017

Drugo poluvreme je pripalo Votfordu. U 69. minutu Kapue je šutirao, ali je lopta otišla preko prečke. U nadoknadi vremena Liverpul je imao priliku preko Staridža, ali bez promene rezultata, dok je Votford najbolju šansu imao u 94. minutu kada je Prodl pogodio prečku.