0

PREMIJER LIGA: Totenhem nastavlja da gazi, Arsenal sve dalje od Lige šampiona! (VIDEO)

Objavljeno: 30.04.17 u 19:35

Fudbaleri Totenhema slavili su protiv „tobdžija“ rezultatom 2:0 i tako nastavili svoju poteru za prvoplasiranim Čelsijem.

Navijači „Pevaca“ večeras imaju dvostruki razlog za slavlje jer ne samo da su savladali svog najljućeg rivala, već su ih tom pobedom i dodatno udaljili od pozicije koja vodi u Ligu šampiona.

Ekipa Marurisija Poketina je do devete uzastopne pobede u Premijer ligi stigla pogocima na startu drugog poluvremena i bacila očajni Arsenal na šestu poziciju na tabeli.

Totenhem je do vođstva stigao u 55. minutu pogotkom Dele Alija, nakon sjajne solo akcije Kristijana Eriksena koji je kao kroz sir prošao kroz odbranu Arsenala.

Totalni potop ekipe Arsena Vengera označio je svega tri minuta Hari Kejn, koji je pogotkom iz jedanaesterca postavio konačan rezultat utakmice.

Izvor:Youtube/Marlon Floyd