1

SUPERLIGA PLEJ-OF: Mladost se nameračila na Evropu, Radnički siguran protiv Javora

Objavljeno: 29.04.17 u 21:10

Odigrani su i prvi mečevi trećeg kola plej-of grupe Superlige, u kojima su pobede zabeležili domaći timovi.

Mladost je kod kuće savladala ekipu Voždovca rezultatom 2:0 i tako se barem do sutra na trećoj poziciji izjednačila sa Vojvodinom, koju sutra očekuje teško gostovanje Crvenoj zvedi.

Lučanci su celokupan posao obavili već u prvih dvadesetak minuta igre, do kada su postigli i oba pogotka. Prednost ekipi Mladosti doneo Milan Bojović već posle četiri minuta igre a u 18. minutu već je bilo 2:0 nakon pogotka Radomira Milosavljevića.

To je ispostaviće se bilo sve od pogodaka na ovom meču a poslednjih pola sata susreta „Zmajevi“ su igrali sa desetoricom fudbalera.

Pobedu je večeras ostvario i Radnički koji je na svom „Čairu“ bio bolji od Javora takođe sa 2:0 i tako ostavili sebe u igri za eventualni plasman u Evropu. Pogotke za Nišlje postigli su Radoš Bulatović u 20. i Riota Noma u 67. minutu.