1

PONOVO ‘PLJUSAK’ NA BRDU: Još dva gola za ukupno pet u prvom poluvremenu (VIDEO)

Objavljeno: 26.04.17 u 17:22

Crvena zvezda je povela sa 4:0 na Banovom Brdu, ali je Čukarički uspeo brzo da uzvrati za na poluvrmenu 4:1 za crveno-bele.

Ne treba propuštati utakmice na Banovom Brdu kada igraju Čukarički i Crvena zvezda jer je goleada zagarantovana. Posle 7:2 i 4:3 za crveno-bele u poslednja dva prvenstvena meča, sada je u polufinalu kupa posle 45 minuta 4:1 za šampiona Srbije.

(Izvor: YouTube/AM Video7S)

Crvena zvezda je do 4:0 stigla u 39. minutu kada je Plavšić probio po desnom boku, odbrana Čuke loše reagovala, a Boaći postigao drugi gol na meču. Samo dva minuta kasnije Jovanović je ublažio minus Čukaričkog za – 1:4.