0

SERIJA A: Juve korak bliži kruni (VIDEO)

Objavljeno: 23.04.17 u 23:32

Posle 33 odigrana kola jasno je da će Juventus odbraniti titulu prvaka u Italiji, danas je ceh platila Đenova 4:0 (3:0).

Juve je korak bliži kruni. Danas je u Torino stigla Đenova i veoma brzo je isprašena. Već u 17. minutu nesrećni Munjoz je savladao svog golmana i ‘stara dama’ je povela sa 1:0. Samo minut kasnije sjajan dupli pas Kedire i Dibale – 2:0. Do kraja prvog dela igre Mandžukić je povsio na 3:0. Tačku na pobedu Juventusa stavio je Bonući golom u 64. minutu na asistenciju strelca trećeg gola Mandžukića.

All Goals & Highlights HD – Juventus 4-0 Genoa… by Bayeo

Juventus je sada prvi na tabeli i pet kola pre kraja ima devet bodova prednosti više u odnosu na Romu koja ima meč manje. Timu iz Torina sada sledi teško gostovanje hitu prvenstva Atalanti u Bergamu.