0

SUPERLIGA KINE: Gudelj doprineo pobedi Tjanđina za beg iz donjeg dela tabele

Objavljeno: 22.04.17 u 11:40

Srpski reprezentativac odigrao je svih 90 minuta u pobedi Tjanđina nad Đanbianom rezultatom 3:1 (0:0).

Aktuelno šesto kolo Superlige Kine nastavljeno je utakmicom u kojoj smo imali prilike da tokom svih 90 minuta na terenu vidimo srpskog internacionalca Nemanju Gudelja u dresu domaćeg tima.

Prvo poluvreme nije donelo puno uzbuđenja, pa ni golova, ali je zato nastavak meča bio sušta suprotnost u odnosu na prvih 45 minuta.

Goleadu je otvorio Tianji Kjui golom u 58. minutu, a samo četiri minuta kasnije Rentian Hu je povisio na 2:0. Dilemu oko pobednika otklonio je Ideje 17 minuta pre kraja, da bi konačnih 3:1 postavio Stiv sa ‘bele tačke’ u 84. minutu utešnim golom za gostujuć sastav.