0

SUPERLIGA KINE: Piksi čini čuda u Kini, nova dominantna pobeda za povratak na prvo mesto (VIDEO)

Objavljeno: 17.04.17 u 16:44

Guangžu R&F našeg Dragana Stojkovića Piksija ubedljivim trijumfom nad Liaoningom rezultatom 4:1 (1:1).

Dragan Stojković Piksi ostavlja još jedan dubok,dubok trag, a posle Japana, na red je došlo i osvajanje Kine. Posle pet kola u Superligi Kine, srpski stručnjak suvereno stoji na vrhu kolone, a do toga je stigao pobedom nad Liaoningom od čak 4:1.

Na ovom gostovanju, Gvangžu R&F je poveo golom fenomenalnog Izraelca Erana Zahavija, a izjednačenje je stiglo do poluvremena golom Čamanga sa ‘bele tačke’.

Ali nastavak je doneo odgovor na pitanje ko je kvalitetniji na ovom meču, a po svemu sudeći i najbolji tim u ligi. Zahavi je doneo vođstvo od 2:1 u 61. minutu, a Ži Ksjao i Renatinjo sa još dva gola kompletirali izuzetno ubedljiv i važan trijumf Piksijevom četom.